Servis

 

V rámci naší činnosti do všech druhů mostních prohlídek spadají silniční a železniční mosty (včetně objektů na vlečných tratích), propustky, lávky, zatímní konstrukce, opěrné zdi a tunely, statická řešení lyžařských vleků a lanovek.

 

Řešíme problémové přístupnosti k objektům (dle smluvního koeficientu obtížnosti) od nepropustné vegetace, použití vysokozdvižné mechanizace až po horolezeckou techniku.

 

 

 Dále provádíme a zajišťujeme: 

  • Všechny stupně projektové činnosti silničních a železničních mostních objektů včetně dopravní infrastruktury a inženýrské činnosti pro stavební povolení;  
  • Stavební a technický dozor investora staveb mostních, železničních a silničních objektů a infrastruktury;
  • Revize a prohlídky statických zařízení lyžařských vleků a lanovek - betonová řešení patek sloupů, stožárů a železobetonových konstrukčních řešení.

  

 

Nadstandardní služby:

  • Reminder servis - připomínková služba v časovém předstihu upozorní na nutnost aktualizace prohlídek a dokumentace. Dále podává informace o změnách nastalých v daných právních předpisech; 
  • Oncall poradenství – 24 hodinová mostní poradenská činnost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.