Mostní evidenční systém HF-MES pro obce a města ČR

 

Vyvinuli jsme vlastní unikátní program pro vedení kompletní mostní dokumentace.
 

V rámci služeb, při předání vyhotovnené dokumnetace, poskytujeme veškerou dokumentaci v Mostním evidenčním systému HF MES zcela ZDARMA.

 

Jedná se o velmi efektivní nástroj, ve kterém správce, potažmo uživatel, přehledně řeší správu jakékoliv dokumentace spojené s mostními objekty, jako jsou mostní listy, pasportizace, dokumenty všech druhů mostních prohlídek, kompletní fotodokumentace atp. Jednoduchá správa umožňuje rychlý přístup ke všem dokumentům jednotlivých objektů, včetně náhledů a rychlého tisku z formátu PDF.

 

Zároveň je zde neomezený prostor pro evidenci jakékoliv archivní a historické dokumentace, kterou automaticky zpracujeme a zaneseme do systému evidence v digitální podobě - vše zdarma v rámci servisu.
Tento systém jsme vyvinuli přímo pro správu mostních objektů měst a obcí. Cílem je sjednotit zanedbané a nepřehledné vedení dokumentací k mostním objektům. Zároveň zde odpadá nutnost paušálních plateb za používání našeho softwaru. Díky tomuto jednoduchému a uživatelsky nenáročnému evidenčnímu systému tento problém řešíme od A do Z a zároveň šetříme životní prostředí možností volby neprodukovat velká množství papírových tisků.

 

Program lze na přání objednavatele individuálně upravit.

 

HF MES také umožňuje synchronizaci se systémy pasportu místních komunikací.

 

Individuálně řešíme konrétní modifikace softwaru HF MES jako např. evidence nemovitostí a hmotného majetku, vozový park apod.

 

Vizualizace programu

 

nahled hf mes

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.